پرینت سرور رادیولوژی

سیستم پرینت سرور یا اصطلاحاً Discript راهی برای جایگزین کردن کلیشه‌های تصاویرپزشکی با پرینت کاغذی معمولی تصاویر پزشکی در سایزهای A5، A4 یا A3 با پرینترهای زیراکس است. بدین شکل که تصاویر ارسال شده مودالیتی‌های مختلف را پشتیبانی کرده و با مدل های رنگی برند زیراکس از جمله سری 75، سری 78، سری C80 و یا سری C81 نیز قابل استفاده است.

این سیستم چطور کار می کند؟

مکانیسم این سیستم به طوری است که فایل تصویر در فرمت Dicom به یک سیستم واسط که در اینجا پرینت سرور نامیده می شود ارسال می شود. پرینت سرور پس از پردازش آن توسط نرم افزار شرکت تامین شتابان پارت فرمت فایل را به Post Script تبدیل کرده و به پرینتر کاغذی زیراکس در سایزهای مختلف و بصورت رنگی یا سیاه و سفید ارسال می کند.

دیگر کلیشه ها را کنار بگذارید!

این سیستم جایگزین فیلم پرینترهای قدیمی است و نحوه کار آن به این صورت است که تصاویر ارسالی از مودالیتی‌های مختلف را به‌ جای چاپ بر روی فیلم رادیولوژی، روی کاغذ A3 یا A4 و به وسیله پرینترهای معمولی پرینت می‌کند، که علاوه بر کاهش چشم گیر هزینه‌های مرکز درمانی، می‌تواند به عنوان کمک تشخیص به راحتی همراه CD تحویل بیمار گردد.

همچنین امکان بهبود کیفیت تصاویر و درج مشخصات مرکز روی کاغذ پرینت شده را فراهم می‌آورد. به نحوی که در صورت بکارگیری پرینترهای با DPI بالا می‌تواند خروجی‌های بسیار با کیفیت و قابل رقابت با فیلم را بوجود آورد.

چندکاره رنگی زیراکس Altalink C8035
سبد خرید
بازگشت به بالا