تامین شتابان پارت | Part Co. Official Website | www.part-co.org | نامه ارزشمند بیل گیتس به استیو جابز در آخرین روزهای عمرش
  • مرداد

    ۱۶

    ۱۳۹۶
  • 916
  • 0
نامه ارزشمند بیل گیتس به استیو جابز در آخرین روزهای عمرش

نامه ارزشمند بیل گیتس به استیو جابز در آخرین روزهای عمرش

مجله خبری پارت – بیل گیتس قبل از مرگ استیو جابز، نامه ای به وی نوشته بود که استیو آن را تا لحظه مرگش در کنار تخت خود نگه داشت. گیتس در مصاحبه اخیر خود با تلگراف، وجود دشمنی در رابطه اش با جابز را رد کرده و اذعان می کند که روابط کاملا حسنه‌ای میانشان برقرار بوده است. در ادامه اظهارات بیل گیتس و توضیحات وی در مورد روابطش با استیو جابز را مشاهده می کنید.

استیو جابز و بیل گیتس همیشه رقبای باهوش و سرسختی در دنیای فناوری بوده اند. اما در زندگی‌نامه ای که اخیرا از مرحوم جابز! منتشر شده، بیشتر از رابطه‌ی پر تنش این دو صحبت می شود. گیتس می‌گوید که در واپسین روزهای زندگی جابز، دو بار به ملاقاتش رفته و نامه‌ای برای او فرستاده بود. او همچنین می‌گوید که هیچ حس دشمنی بین آن دو وجود نداشته و همواره یک رقابت سالم کاری و قابل احترام همیشه بین آن‌ها حاکم بوده است.

بیل گیتس اعلام کرده که در نامه اش به جابز از او خواسته است که به ابداعاتش افتخار کند. بیل گیتس همچنین گفته که با استیو در مورد فرزندانش صحبت کرده است و قصد نوشتن نامه ای صلح جویانه نداشته است. چراکه هیچ وقت با استیو جنگ نداشته و فقط رقابتی سالم و سازنده داشته است.

گیتس همچنین می‌گو‌ید که بعد از فوت جابز، همسر او در یک تماس تلفنی به گیتس می‌گوید که بیوگرافی جابز یک تصویر غیر واقعی از رابطه جابز و گیتس را به تصویر کشیده است. همسر جابز به گیتس گفت:

جابز نامه ای را که در واپسین لحظات زندگی اش از تو دریافت کرده بود، در کنار تخت خواب خود تا لحظه‌ی مرگش نگاه داشت.

بیل گیتس که جز یکی از ثروتمندترین افراد جهان است، تصریح کرد: کامپیوترهای شخصی که من بر روی آنها کار می کردم کاربر بیشتری نسبت به محصولات اپل داشت ولی اپل توانست در ۵ سال اخیر گستره محصولات را به حدی وسعت ببخشید که نظر بخش زیادی از کاربران را به خود جلب کند.

گیتس در صحبت‌هایش بارها بر وجود رقابت سالمشان تاکید کرد.

ما نیز امیدواریم از این پس شاهد رقابت هایی از این قبیل باشیم که منجر به پیشرفت های بزرگ علمی شود.

پیام بگذارید

نظر شما ظرف 24 ساعت منتشر خواهدشد .

Cancel reply

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت تامین شتابان پارت می باشد | طراحی شده توسط راهکارهای هوشمند پارت